Wykształcenie:

Z wykształcenia jest dyplomowanym Projektantem i Dekoratorem Wnętrz Specjalistą Visual Merchandisingu. VM to nie tylko jego praca, ale przede wszystkim pasja.


O wykładowcy:

Od początku swojej ścieżki zawodowej związany jest ze sprzedażą - zaczynał od podstaw będąc Doradcą Klienta. Sprawdzał się także jako Kierownik Salonu czy Dekorator Sklepowy. Zakończył z wynikiem celującym dwuletnią szkołę Visual Merchandisingu w Krakowie. W ostatnim czasie zawodowo pracował jako Visual Merchandiser Regionalny w polskiej marce odzieżowej, aktualnie zdobywa tam doświadczenie będąc Regionalnym Kierownikiem Sprzedaży, gdzie w pełni realizuje się zawodowo. Zdobyte doświadczenie zawodowe na różnych stanowiskach pozwala mu patrzeć na funkcjonalność i sprzedaż sklepów z różnych perspektyw. Pracując jako VMR czy RKS odpowiada za sklepy w podległym regionie oraz prowadzi bieżące szkolenia zespołów z zakresu sprzedaży i VM. Pasja do VM spowodowała chęć dalszego rozwoju i przekazywania zdobytych doświadczeń i wiedzy, dlatego od 2021 roku prowadzi w AS autorski kurs.


Specjalizacja:

Visual Merchandising - projektowanie witryn oraz sklepów


Prowadzone zajęcia w AS:

Kurs Visual Merchandisingu i Projektowania Witryn Sklepowych.

Kurs Visual Merchandisingu i Projektowania Witryn poprzez wykłady, dyskusje oraz działania praktyczne pozwala każdemu Słuchaczowi dowiedzieć się czym jest visual merchandising oraz jak wpływa na sprzedaż. Słuchacze zyskają wiedzę potrzebną w codziennej pracy jako visual merchandiser oraz dowiedzą się z jakimi trudnościami musi sobie on radzi w zależności od formy zatrudnienia. Program kursu został tak stworzony, aby po zakończeniu każdy Słuchacz miał swoje portfolio i mógł dalej rozwijać się w tym zawodzie.