Kurs Makijażu Fotograficznego i Filmowego przeznaczony jest dla osób, które posiadają podstawowe umiejętności z dziedziny wizażu, ale chciałyby nabyć praktycznych umiejętności wykonania profesjonalnego makijażu na potrzeby branży fotograficznej i filmowej.

Kurs pomaga poczuć się pewniej podczas pracy na planie zdjęciowym i we współpracy z fotografem lub reżyserem.


Tematy spotkań

Program szkolenia:

  • Współpraca z fotografem i reżyserem
  • Współpraca z modelką
  • Dobór kolorystyki makijażu do rodzaju oświetlenia
  • Makijaż do zdjęć czarno-białych
  • Makijaż do zdjęć kolorowych
  • Makijaż do zdjęć studyjnych lub plenerowych
  • Rodzaje makijaży m.in. makijaż glamour, makijaż fashion, biznesowy, sportowy, beauty
  • Sesja zdjęciowa z fotografem
  • Zdjęcia na planie zdjęciowym z reżyseremPo zakończeniu kursu, uczestnicy otrzymują certyfikaty ukończenia kursu, oraz materiał zdjęciowy z pracy na planie zdjęciowym i filmowym do swojego portfolio.

Terminy

Data: Dzień: Godziny:
17.02.2024 Sobota 10.00 - 17.00
18.02.2024 Niedziela 10.00 - 17.00

Zajęcia odbywają się w Pałacu Kultury i Nauki. Kurs obejmuje 7h zegarowych.

Absolwenci pełnego kursu otrzymują Certyfikat Ukończenia Kursu Makijażu Fotograficznego i Filmowego Akademii Stylu oraz zaświadczenie o ukończeniu nauki wydawane na podstawie § 18 ust. 2 rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej o podnoszeniu kwalifikacji zawodowych z dnia 18 sierpnia 2017 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. Poz. 1632).

Zapisy

Zapisy trwają do dnia 16 lutego 2024 r.

Opłata za kurs wynosi 690 zł.

Zapisz się używając formularza rejestracji poniżej.

Informacje / Sekretariat: Warszawa, Pałac Kultury i Nauki, piętro 17 (wejście od strony ul. Marszałkowskiej) - od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17 oraz pod numerem telefonu: 601 38 38 33.

Wpłaty można dokonać na konto Akademii Stylu: 29 1910 1048 2787 0000 5394 0001 - z dopiskiem "Kurs Makijażu Fotograficznego i Filmowego" lub gotówką w sekretariacie szkoły. Aby otrzymać fakturę prosimy o taką informację w treści przelewu. Bez zamieszczenia życzenia otrzymania faktury w treści przelewu, nie będzie później możliwości wystawienia faktury. Przy wpłacie gotówkowej, prosimy poinformować pracownika o chęci otrzymania faktury przed dokonaniem płatności.

Zapisy odbywają się według kolejności rezerwacji.

Ilość miejsc, ze względu na wysoki poziom i komfort prowadzonych zajęć, jest ściśle ograniczona. Uczniem Akademii Stylu może zostać osoba, która ukończyła gimnazjum (lub inną szkołę ponadpodstawową).

ZAREZERWUJ MIEJSCE

WYŚLIJ ZGŁOSZENIE NA ROZMOWĘ

Bezpłatne odwołanie rezerwacji. Płatność nie jest dzisiaj wymagana.