Wykształcenie:

  • Europejska Szkoła Stylizacji Select

O wykładowcy:

Wykładowca o wieloletnim doświadczeniu zdobytym podczas prowadzenia szkoleń z makijażu dla firm i grup zorganizowanych, licznych sesji fotograficznych, a także w trakcie pracy z klientami indywidualnym. Jeden z głównych instruktorów w Szkole Wizażu. Na stałe współpracuje z marką kosmetyczną APC.

Perfekcjonistka dbająca każdy szczegół wykonywanych makijaży. Wizaż to jej sposób bycia. Specjalizuje się w makijażach ślubnych i wieczorowych, gdzie można wykazać się zdolnościami w tematyce makijażu upiększającego. Doskonały pedagog, zarażający swoją pasją .


Specjalizacja:

Wizaż


Publikacje i realizacje:

Pracuje zawodowo od pięciu lat. Współpracuje m.in. z: Akademia Berendowicz & Kublin, magazynem VIP, jak również z magazynem E-makijaż, Agencją Eventową Hasao, Agencją Eventową CN Group. Prowadziła również szkolenia z makijażu dziennego dla osób zatrudnionych w Warta TUnŻ, CoFace, Kompass Poland. Na swym koncie posiada wiele sesji zdjęciowych dla klientów indywidualnych. Prowadzi własną firmę AnnEvell. Jest w trakcie tworzenia swojej własnej książki o tematyce wizażu.


Prowadzone zajęcia w AS:

Techniki makijażu